/
/
/
UNISENSE FESTİVAL

UNISENSE FESTİVAL

Unisense Festival hakkında detaylı bilgi, program, etkinlikler.

UNISENSE POSTER 1
7

 

* * *

ON YILIN BİTİŞİ İÇİN FARKINDALIKLI BİR KUTLAMA

2020 yılına yaklaşırken, insanlık farkındalık konusunda bir “Rönesans” (yeniden doğuş) yaşıyor ve hayatı, doğa ve doğanın düzeniyle uyum içinde sürdürmenin yollarını araştırıyor.

Dünyamız rasyonelden hissele ilerledikçe, kadim düşünceler yüzeye çıkıyor ve bize duyumsama, hayal kurma ve yaratıcılık özelliklerimizi kullanarak hayatın doya doya yaşanacak ve kutlanacak bir yer olduğunu hatırlatıyor.

Biz de Unisense Festival’i planlarken Antik Yunan Tanrısı Apollo ve 9 İlham Perisi Mitinden (Sahne Sanatları, Müzik, Bilim, Eğitim ve Ezoterizm) esinlenerek, sizi harekete geçirecek deneyimler aracılığıyla duyularınızı uyandırmaya ve kendinizin yeni ve “genişlemiş” bir sürümüne davet ediyoruz.

UNISENSE Festival’e Hoş Geldiniz;

Sizin için alanında uzman kişiler tarafından İyi Yaşam, Sahne Sanatları ve Müzik, Sürdürülebilirlik, Gelenek, Bilim ve Kutlama konularında, tüm gün paralel salonlarda gerçekleşecek bir deneyimler seçkisi sunuyoruz!

* * *

 

* * *

A CONCIOUS CELEBRATION FOR THE END OF A DECADE

At the crosspoint between two decades, humanity is experiencing a consciousness “Renaissance” (rebirth) and our world is changing from rational to more sensual.

“Old” schools of thought are coming to the present, to remind us that life is a place that can be celebrated and lived fully when we use our potential in our gifts of creativity, imagination and sense intelligence!

Inspired by the Myth of Ancient Greek God Apollo and the 9 Muses (the personifications of Performing Arts, Music, Science, Education and Esoterism) we are calling you to celebrate an awakening of the senses through activities and practices, that will stimulate you and open you up to a new and “expanded” version of yourself in the decade to come!

Welcome to UNISENSE Festival,

where we bring you a curated variety of experiences in Well-Being, Performing Arts and Music, Sustainability, Tradition, Science and Celebration from experts in the fields!

* * *

cezayir vitray
Cezayir resized

CEZAYİR/ ZEYTUNA

Hayriye Cad. No: 12 
Galatasaray,       
Beyoğlu 34425
İSTANBUL
 

FESTİVAL PROGRAMI

3
UNSNS_FLYER_AND_PROGRAM_A5 latest

ETKİNLİK SEÇKİSİ

2-2
4-2
4 (1)-2
2 (1)-6
3
5
2-15
2-12
2-13
2-11
2-18
Ebru Tarhun
2-10
1 (1)
2 (1)-4
2-7
2-17
6
1
2-6

 

İLETİŞİM:

GORILLA EVENT
Aslı Tur
asli@gorilla.com.tr
+90 532 695 2149

Tags: çağdaş sanat, farkındalık, festival, müzik, sanat, sürdürülebilirlik, Unisense, yaratıcılık