BİZ

2013 yılından bu yana etkinlik pazarlama alanında hizmet veren Gorilla yüz binleri bir araya toplayan 100’ün üzerinde başarılı etkinlik gerçekleştirdi.

2014 yılında Novada Söke için tasarlayıp uyguladığı gerilla pazarlama etkinliği ile ICSC Avrupa alışveriş merkezleri pazarlama ödüllerinde en iyi pazarlama projesi dalında finale kaldı. 2013 yılında ise Fox International Channels için C2A kreatif ajansı ile birlikte Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği etkinlikle MediaCat Felis ödülünü aldı.

Pazarlama alanında ajans ve kurumsal deneyime sahip üç ortak tarafından Ocak 2013 tarihinde kurulan GORILLA, markanızı, yenilikçi ve dinamik bir bakış açısıyla hedef kitlenizle buluşturmayı amaç edindi.

2018 yılında, Viyana’lı koreograf ve dansçı Ziya Azazi’nin Türkiye yetkili satış ofisi oldu. Azazi’nin Sufi dönüşlerinden ilham alan tekrara dayalı dans gösterileri ve bireylere mekan ve zaman oluşturup, onlara dönerken özgürce hareket etme, davranma ve duygulanma fırsatı yaratan atölye çalışmalarını organize ediyor.

 

page2_pic1
portfolio_7

Halen Aslı Tur’un yönetiminde marka algısını ve bilincini kuvvetlendirecek, özgün ve yaratıcı fikirlerle etkinlik projeleri geliştirip, hedef kitleye uygun iletişim kanallarını kullanarak projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

-Gerilla Pazarlama Etkinlikleri

-Spor Etkinlikleri

-AVM Etkinlikleri

-Ofis Etkinlikleri

-Lansman, Açılış, Kutlama

-Yaratıcı Tanıtım Etkinlikleri

-Yaratıcı Pazarlama Çözümleri

-Sosyal Sorumluluk Projeleri

HİZMETLER

Etkinlik Planlama

Yasal İzinler

Etkinlik Yönetimi

Ekip ve Ekipman Tedariği

Fuar Standı ve Teşhir Alanları Üretimi

Prodüksiyon

Raporlama

Lojistik

Gorilleri Neden Seviyoruz?

Gorilla by PIERRE FIDENCI

Goril (Gorilla gorilla), yaşayan en büyük insansı ve primat türü… Yağmur ormanlarında yaşar ve DNA’sı %95 oranında insan DNA’sı ile benzerlik gösterir.

Goriller o kadar güçlüdür ki vücut ağırlıklarının 10 katı kadar yük kaldırabilirler. Ağırlıkları 300 kiloya kadar ulaşabilen goriller bu özellikleriyle doğanın en güçlü canlıları arasında sayılırlar.

Bu özelliklerinin yanında otçul beslenen bu muhteşem canlılar, oldukça barışçıldırlar.

 

Ormanın kralı gerçekten söylendiği gibi aslan mı dersiniz?

Fotoğraf: Pierre Fidenci